.::. Şirket Tanıtımı .::.

■  Yııların Tecrübesi ve Bilgi Birikimi...

■  Ülkemizde ambar taşımacılığı olarak isimlendirilen yük ve eşya nakliyatı, ekonomik olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

■  Günlük olarak araçlarımız karşılıklı olarak bulunduğu şehirden hareket eder. Yani; Bursa'daki nakliyat aracımız Konya'ya doğru yola çıktığında, Konya'daki aracımızda Bursa'ya doğru yola çıkar. Bu nedenle yük ve eşya teslimatında gecikme olmaz.

■  Talep Sizden, Ambar Taşımacılığı Bizden ...

■  Nakliyesini yaptırmak istediğiniz yük ve eşyalarınıza yüksek fiyatlar ödemenize gerek yoktur. Ambar taşımacılığı ekonomiktir. Kargo firmalarının içeriğinden veya ebatlarından dolayı kabul etmediği veya anormal fiyatlar istediği pek çok eşyayı ambar taşımacılığı sayesinde çok uygun fiyatlarla gönderebilirsiniz.

■  Aynı zamanda; Acil teslim edilmesi gereken her türlü makina, ekipman, yedek parça, plastik, ahşap ve metal gibi pek çok yük ve eşyanın jet hızıyla, istenilen il veya ilçedeki adrese teslimatını da yapmaktayız.

eşya-taşıma, Bursa Konya ambar, Bursa çanakkale ambar, Bursa balıkesir ambar, Konya balıkesir ambar, Konya çanakkale ambar, Konya bursa ambar